Wyciszanie sufitu

System 60x60

wyciszenie sufitu

Ten system modułowy kwadratowych paneli dźwiękoszczelnych nadaje się do wykorzystania w różnych środowiskach, które daje możliwość tworzenia różnych konfiguracji: dwa różne typy powierzchni - płaska lub perforowana - różne rodzaje perforacji i cztery różne okładziny dekoracyjne - począwszy od drewna do czystej bieli lub aluminium - pozwalają na tworzenie nieskończonej ilości kombinacji. System 60x60 w pełni spełnia najsurowsze normy odporności na ogień i emisji niezdrowych substancji. Panele akustyczne łączą w sobie elegancki wygląd z wysokimi wymaganiami technicznymi, spełniając najsurowsze normy jakościowe.

System 60x120

wpanele akustyczne sufitowe

System 60x120 na suficie podwieszanym to rozwinięcie systemu 60x60, Jeszcze lepsze pochłanianie dźwięku i prostokątne moduły pozwalające na większą swobodę przy projektowaniu. Różnorodność wykończeń i możliwość użycia paneli z recyclingu pozwalają na indywidualne podejście do wzornictwa.

System Climacustic

panele akustyczne sufitowe

System Climacustic to nowy sposób na ogrzewanie, chłodzenie i wyciszenie pomieszczenia. Rozwiązanie, które zapewnia ponad 30% oszczędności zużycia energii oraz zwiększa poczucie komfortu, łącząc w sobie różne zaawansowane technologie. Climacustic jest systemem składającym się z panelu pochłaniania dźwięku oraz systemu klimatyzacji pomieszczenia za pomocą cieczy o regulowanej temperaturze, umieszczonej z tyłu panelu. Panele dźwiękoszczelne Climacustic na sufit są dostępne w modułach o rozmiarach 60x60 i 60x120 cm.